Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wy jeszcze gorsi. Niczym zwykła bladź Nic wam nie daje po a jeszcze będziecie zadowoleni jak was zer.. Żną
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kuba yebac PO ale PiS ci nie daje nic ciemna palo bo to sa twoje pieniądze o ile pracujesz bo jak nie to jesteś osobą niepotrzebną w społeczeństwie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kuba,pisiory nic nie dają, oni przekupują durny naród ich własnymi pieniędzmi. Robią z was niewolników,nierobów gotowych dać się zabić za nich,za "michę ryżu". Ten dumny?,durny?, naród musi się umoczyć we własnym g..wnie,żeby się otrząsnąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kubuś zawsze można użyć takiego tłumaczenia: W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem...lub:bWoda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za takie tłumaczenie pewien były prezydent jest slusznie byłym prezydentem. Obecny prezydent ma podobną mentalność razy 100. Mam nadzieje że za 2 tygodnie z tego samego powodu też będzie tylko ,,były"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS czy wiesz kochany panie luc ze pis w ciagu 5 kat 10krotnie obniżyło fundusze na budowę wałów powodziowych? Może jakiś komentarz mądry poprosze? Może cytat że za po było gorzej a teraz jest lepiej bo mniej? Może to nowy programrzadowy pływajace domy plus? De**le na Podkarpaciu są szcześliwi że maj...
PS czy wiesz kochany panie luc ze pis w ciagu 5 kat 10krotnie obniżyło fundusze na budowę wałów powodziowych? Może jakiś komentarz mądry poprosze? Może cytat że za po było gorzej a teraz jest lepiej bo mniej? Może to nowy programrzadowy pływajace domy plus? De**le na Podkarpaciu są szcześliwi że mają wenecje za oknami i głosują na dudę. To może jest super?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kubuś mój drogi przyjacielu ten były prezydent powiedział to gdy jeszcze nie był prezydentem i jakos ludziom to nie przeszkadzało wybierając go...więc trochę kręcisz-jak zwykle, co do wałów, niestety nie mogę nic znaleźć, może masz rację...ale zamiast wałów powinno się budować zbiorniki retencyjne,...
Kubuś mój drogi przyjacielu ten były prezydent powiedział to gdy jeszcze nie był prezydentem i jakos ludziom to nie przeszkadzało wybierając go...więc trochę kręcisz-jak zwykle, co do wałów, niestety nie mogę nic znaleźć, może masz rację...ale zamiast wałów powinno się budować zbiorniki retencyjne, które o dziwo pomagają nawet gdy jest sucho....a tych nie budują ani jedni ani drudzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie martw ja wszystko znalazłem u Branży i spacjalnie dla ciebie zrobilem kolejna wstawke w postaci urzedowego dokumnetu w sprawie redukcji nakładow na ochrone p-powodziową podkarpacia. Miłej lektury. Pozdrawiam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie martw ja wszystko znalazłem u Brejzy i spacjalnie dla ciebie zrobiłem kolejna wstawkę w postaci urzędowego dokumnetu w sprawie redukcji nakładow na ochrone p-powodziową podkarpacia. Miłej lektury. Pozdrawiam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane