Reklama
Reklama

Komentarze

15
N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Trzymam za slowo...

0

Zglos komentarz

R
5 lat temu

nie wstyd Ci ? narodowiec, faszysta, prawak w kręgu twoich zainteresowań ? podać ci inne "trafne" podsumowania Bosaka ? np. na temat Marszu Niepodległości ? Jak ty to połączysz ze swoją inżynierią społeczną i poglądami na tym portalu ?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

@rage - W kazdym stadzie jest jeden madry i reszta...jak Ty!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

PS. - Kaczynski manipuluje wiesniakami, dla wlasnych korzysci a Bosak naziolkami...i kibolami bez wlasnego rozsadku.

0

Zglos komentarz

C
czarny15q 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ale Ty jesteś durny, wierzysz w jakiegoś śmiesznego mema. Nie dziwie się, że cały czas wygrywa PO-PIS, skoro takie osoby maja prawo głosować.

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Hehe a wczoraj dudus mowil ze maja takie same poglady z Bosakiem😂

0

Zglos komentarz

C
czarny15q 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie masz pełnej wiedzy, to lepiej się nie wypowiadaj, bo się tylko ośmieszasz. Wypowiadał się zarówno o Dudzie jak i Trzaskowskim.

0

Zglos komentarz

C
czarny15q 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wypowiadał się zarówno o Dudzie jak i Trzaskowskim.

0

Zglos komentarz

R
remas27 💩 JP 100%
5 lat temu

Nissin/caleanka ty masz rozdwojenie jaźni.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Nie a jak u Ciebie trollu? Nie wymysliles nic samodzielnie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Słyszałem dziś w radiu jak mówił: "Lepszy jawny wróg, niż fałszywy przyjaciel", a gdy prowadzący zapytał go o jego słowa przed I turą "Nigdy nie zagłosuję na Trzaskowskiego", odpowiedział: "Przed II turą wiele się zmieniło..." Dość wymowne.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

"Prawdziwy polityk", ma 7% poparcia naziolkow i kiboli, chce do koryta...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

A ile jest warte jego zmieniające się zdanie? W dzisiejszej sytuacji dość dużo, bo te naziolki mogą roztrzaskać długopis.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Oni moze wygraja ale Polska sie cofnie w rozwoju o 50 lat i znow bedzie 100 lat za murzynami...Nowa emigracja i co zostanie?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Kazdy narod ma takich przywodcow, na jakich zasluguje...

0

Zglos komentarz

P
Python013 🏹 Łowca
5 lat temu

Nawet Roman Giertych napisał list otwarty do nas Konfederatów abyśmy przyłożyli się do obalenia Adriana Długopisa i totalitarnych rządów tego metrowego oszołoma (oczywiście ujął to delikatniej). I powiem wam, że ma rację. Konfederacja jako koło poselskie nie opowiada się za kim zagłosuje, a jej czł...

Nawet Roman Giertych napisał list otwarty do nas Konfederatów abyśmy przyłożyli się do obalenia Adriana Długopisa i totalitarnych rządów tego metrowego oszołoma (oczywiście ujął to delikatniej). I powiem wam, że ma rację. Konfederacja jako koło poselskie nie opowiada się za kim zagłosuje, a jej członkowie jedynie mogą zdradzać własne przemyślenia w kwestii II tury ponieważ to wolny kraj i zrobią to co uważają za słuszne. Pozorant Hołownia i jego naiwne poparcie zagłosują za tęczowym Rafałkiem T. lecz to może nie wystarczyć aby pokonać Długopisa...

0

Zglos komentarz

P
Python013 🏹 Łowca
5 lat temu

W związku z tym obie strony chwytają się brzytwy chcąc pozyskać głosy elektoratu Konfederacji.

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
5 lat temu

Naziolaki i faszysci to typki z antify wasi kumple :)

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
5 lat temu

TYLKO BOSAK

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wczoraj Bosak faszysta i homofob a dzisiaj Bosak przyjaciel.. Bosaka traktują jak Boga, przychodzą do niego jak czegoś potrzebują..

0

Zglos komentarz

D
Diadia1965 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Każdego rządu, nie tylko tego.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
5 lat temu

KWiN wyraźnie zadeklarowali,że nie wyrażają swojego poparcia ani dla jednych,ani dla drugich złodziei,więc nie ma tematu,a to że nagle wszyscy zaczęli im lizać doope i fałszywie się przymilać,dla kilku głosów obnaża tylko obłudę tych parlamentarnych dziwek

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

A teraz przytocz slowa co bosak mowi o trzaskowskim :)

0

Zglos komentarz

B
Beznickowy 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Prawdę :) Ja to tylko czekam aż ktoś Trzaskowskiego zapyta o marsz niepodległości :) Dotychczas patriotów określał mianem faszystów i nazistów a tu klops trza zmnienić narrację :-D.

0

Zglos komentarz

B
Beznickowy 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I mają rację, mimo że Duda to bez wątpienia mniejsze zło, wyborcy to nie coś co można przekazać to ludzie w przypadku konfederacji inteligentni którzy sami podejmą decyzję.

0

Zglos komentarz

A
5 lat temu

zgadza się, natomiast wiara w rafałka to czysta głupota !

0

Zglos komentarz

P
paloma2 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Opis do mema sam w sobie jest pewną manipulacją - konfederacja nie poprze ŻADNEGO z kandydatów w drugiej turze. Stwierdzili, że ich wyborcy to ludzie na tyle inteligentni, że sami będą potrafili rozdysponować swoim głosem, zgodnie ze swoim sumieniem. Opis, że nie poprą Andrzeja Dudy sugeruje, że pop...

Opis do mema sam w sobie jest pewną manipulacją - konfederacja nie poprze ŻADNEGO z kandydatów w drugiej turze. Stwierdzili, że ich wyborcy to ludzie na tyle inteligentni, że sami będą potrafili rozdysponować swoim głosem, zgodnie ze swoim sumieniem. Opis, że nie poprą Andrzeja Dudy sugeruje, że poprą Rafała Trzaskowskiego, a tak nie jest.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

A czemu nie cytujecie tego Pana jak powiedział, że nigdy ni zagłosuje na RT.

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
5 lat temu

Nissin manipulacji uczył się chyba od maxiego..

0

Zglos komentarz

B
bogasz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I to miał być przyszły prezydent - przekupka z jajami się lepiej zachowuje!

0

Zglos komentarz

Reklama