Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Haha no niemożliwe za PO jak były debaty to pytan wcześniej kandydatom nie dano..na widowni podstawionych ludzi nie było.. Haha ale żem się usmial.. to po co za Komorowskim cały czas chodziła prwna pani i gadała tlukowi co ma robić??!!PIS PO jedno zło!!!ojciec idź się zaorac bo glupoty wstawiasz..!!...
Haha no niemożliwe za PO jak były debaty to pytan wcześniej kandydatom nie dano..na widowni podstawionych ludzi nie było.. Haha ale żem się usmial.. to po co za Komorowskim cały czas chodziła prwna pani i gadała tlukowi co ma robić??!!PIS PO jedno zło!!!ojciec idź się zaorac bo glupoty wstawiasz..!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moze i bylo moze i nie ale takiego skor we synst wa jak jest teraz to jeszcze nie widzialem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
2 miliardy z naszych na propagande, armia troli, tvp łze ambony pisowskie.. Ale mochery wymra a patole do kosciola nie chodza to chociaz kosciol dostanie za swoje nieczyste zagrywki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane