Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakiś PiSowski wsiór coś odwali = nie oceniajcie wszystkich wyborców PiSu według jednego człowieka! Jakiś POwski wsiór coś odwali = cała opozycja to jedno zło! Winszuję, winszuję...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Asmodeusz zgoda, ale to nie jeden wsior coś odwalił że PKW musiała dać taki komunikat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu nie ma czego prostować - wyborcy PAD są dość prości skoro wierzą w takie informacje :D To tylko potwierdza że nawet wybierani przez nich urzędniczy uważają swoich wyborców za niedorozwiniętych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adam ale świadczy to też o opozycji która skacze i krzyczy by przestrzegać prawa, demokracji, konstytucji by po chwili pokazywać że to ich nie dotyczy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widać tutaj że twierdzenie iż, wyborcy PAD są ludźmi o niskim wykształceniu i ograniczonym światopoglądzie, jest nie tylko w większości prawdziwe ale też urzędowo potwierdzone skoro PKW musi im przypominać jak działają wybory i że to co widza w internetach nie koniecznie musi być prawdziwe. Kolejne...
Widać tutaj że twierdzenie iż, wyborcy PAD są ludźmi o niskim wykształceniu i ograniczonym światopoglądzie, jest nie tylko w większości prawdziwe ale też urzędowo potwierdzone skoro PKW musi im przypominać jak działają wybory i że to co widza w internetach nie koniecznie musi być prawdziwe. Kolejne oświadczenie PKS zapewne będzie instruowało wyborców PAD żeby nie zapomnieli oddychać przynajmniej do momentu złożenia swojego głosu do urny wyborczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane