Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2tak szczujcie dalej, najpierw na policjantów, teraz na pracowników poczty polskiej a później zróbcie wstawkę o pojednaniu trolle
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Głosowanie korespondecyjne w tej formie przy udziale PP to parodia. Jedynym słusznym powinien być podpis elektroniczny bądź potwierdzenie bankowe. Wniosek o 500+ można złożyć, telefon doładować to i zagłosować by można było. Mogło by to dodatkowo wykluczyć błędne wypełnianie formularza bo program by...
Głosowanie korespondecyjne w tej formie przy udziale PP to parodia. Jedynym słusznym powinien być podpis elektroniczny bądź potwierdzenie bankowe. Wniosek o 500+ można złożyć, telefon doładować to i zagłosować by można było. Mogło by to dodatkowo wykluczyć błędne wypełnianie formularza bo program by nie dopuścił do skreślania większej ilości kandydatów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że nie wspomnę o tym, że PP roznosiła ulotki oczerniające kontrkandydata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale to małe... Zrzucać odpowiedzialność za przegraną na PP... Jak wam powiem dleczego przegraliście: BO TRZASKOWSKI BYŁ BEZNADZIEJNY
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane