Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I znowu kompromitująca niekonsekwencja lewactwa. Cały czas lewactwo grzmiało, jak to lekarze, pielęgniarki i personel medyczny był przeciw PiSowi, jak to medycy protestowali przeciw zapisom ustawy o COVID-19, jak to PiS "olał" DPS-y. A teraz się okazuje, ze ten przeciwny PiSowi personel zagłosował...
I znowu kompromitująca niekonsekwencja lewactwa. Cały czas lewactwo grzmiało, jak to lekarze, pielęgniarki i personel medyczny był przeciw PiSowi, jak to medycy protestowali przeciw zapisom ustawy o COVID-19, jak to PiS "olał" DPS-y. A teraz się okazuje, ze ten przeciwny PiSowi personel zagłosował w imieniu podopiecznych za PiSem. No tak, zapomniałem...wszak tam, gdzie kończy się logika, zaczyna się lewactwo...Na marginesie - prawie 100% głosów z ZK za trzskiem to już osobisty wybór osadzonych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane