Reklama
Reklama

Komentarze

1
R
ryjryj 😏 Szyderca
5 lat temu

Niby wykształcony człowiek A jest tematem ciągłych drwin jak Jaś fasola

0

Zglos komentarz

U
Uzytkownik62 💩 JP 100%
5 lat temu

Zalety i wady internetu niestety. Gdyby był obowiązek podpisywania się z imienia i nazwiska oraz zdjęcie to i kultura w komentarzach by była większa i rzeczowa bardziej

0

Zglos komentarz

Reklama