Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7"Zatroskany obywatel (składający petycję) posuwa się jeszcze dalej. Chce, by przy każdej prokuraturze okręgowej powstała specjalna grupa, która będzie odpowiadać za walkę z Halloween. Jej skład miałby być siedmioosobowy. Członkowie mieliby m.in. śledzić dzieci, które 31 października przebierają się...
"Zatroskany obywatel (składający petycję) posuwa się jeszcze dalej. Chce, by przy każdej prokuraturze okręgowej powstała specjalna grupa, która będzie odpowiadać za walkę z Halloween. Jej skład miałby być siedmioosobowy. Członkowie mieliby m.in. śledzić dzieci, które 31 października przebierają się za różne potwory i chodzą po domach." - ciekawe czyj to elektorat?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaraz będą i kary za świętowanie Walentynek, bo przecież jaro ich nie obchodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czekam na projekt ustawy penalizującej brak udziału we mszy co najmniej raz w tygodniu (Tydzień aresztu? Miesiąc prac społecznych na rzecz parafii? 1000 zł grzywny na rzecz kurii?) oraz wprowadzającej dożywotnie więzienie za najohydniejszą ZBRODNIĘ ze wszystkich możliwych zbrodni, czyli akt apostazj...
Czekam na projekt ustawy penalizującej brak udziału we mszy co najmniej raz w tygodniu (Tydzień aresztu? Miesiąc prac społecznych na rzecz parafii? 1000 zł grzywny na rzecz kurii?) oraz wprowadzającej dożywotnie więzienie za najohydniejszą ZBRODNIĘ ze wszystkich możliwych zbrodni, czyli akt apostazji. No dalej katolicy, do dzieła! Zaniechanie słusznego działania to w końcu też grzech!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy chcieli super prezydenta to maja i w bonusue karła z zolibierza ktory sie uwaza za zbawiciela narodu. Niebawem powstanie ministerstwo świętej inkwizycji i moze nawet policja polityczna. Tutaj wszystko jest mozliwe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już wkrótce każdy obywatel dostanie czipa w d**ę i jak nie zostanie odnotowany jego pobyt na mszy to w kazamaty jop waszu mać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wracają wieki ciemne, średniowiecze - feministki jako czarownice na stosy, w karetce na rany chleb z pajęczyną i 2 zdrowaśki, pańszczyzna i dziesięcina, a dla plebana prawo pierwszej nocy :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane