Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12G**j powinien dostać cza.. ę. Przecież to jest niszczyciel demokracji. Jeżeli chcieliście PRL-bis to po co rozpieprzaliście komunę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najgorsza zakala narodu jest "czarna zaraza", oglupiajaca narod z ambony. Psychopata Kaczynski niczego by nie zdzialal bez poparcia Rydzyka i reszty sekty kosciola, wzamian za pieniadze z podatkow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - 81% rolnikow ze wsi glosowalo na Dude. Wlasnie wsia rzadzi "czarna zaraza" i jest wyrocznia z ambony...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego gość obstawiony ochroną za wyszarpane i wykradzione podatnikom pieniądze, bo wie, jak naród go bardzo kocha. Ciekawe, czy ma tego świadomość i jak się z tym czuje? Może mu wisi jednak? Bo pomników na pewno się nie doczeka. Doczeka się pogardy i jak najszybszego zapomnienia, by zmyć hańbę...
Dlatego gość obstawiony ochroną za wyszarpane i wykradzione podatnikom pieniądze, bo wie, jak naród go bardzo kocha. Ciekawe, czy ma tego świadomość i jak się z tym czuje? Może mu wisi jednak? Bo pomników na pewno się nie doczeka. Doczeka się pogardy i jak najszybszego zapomnienia, by zmyć hańbę narodu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo sekta Rydzyka razem z psychopata Kaczynskim chcieli sie dorwac do wladzy i pieniedzy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie zakala narodu tylko wrzód albo przyszcz jak to woli na d... pie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obaj wychowani na leninowsko - marksistowskich idejach... "czym skorka za mlodu nasiaknie, tym na starosc traci".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Glos narodu! Dawno nikt nie dostal tylu punktow...milosc narodu dla Kaczynskiego, dawno dobiegla konca. Niech sobie zyje we wlasnym wiezienu, jakie stworzyl sobie sam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dyktatorem, chcę być jak Łukaszenka. Odebrał wolne sądy, wolną prasę ,a teraz odbiera ostatnią niezależną telewizję.Aha jest bezkarny .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zakała? To łagodnie powiedziane. Powinien skończyć jak Causescu. Jedno trzeba mu przyznać, że ma nadzwyczajny dar do skłócania ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane