Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kochany wedlug danych gus co możesz sobie sprawdzic na ich stronach rzad pis zgadzał sie co roku na wieksza liczbe emigrantow niz to co deklarowalo PO w 2015. Jak sprawdzisz odezwij sie sie moj złociótki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale chyba Kubuś nie zaprzeczysz, że jest różnica między hebanowymi chirurgami i inżynierami, których chciała na wepchnąć na siłę Unia (bo nawet hebany nie chciały do nas jechać), a Ukraińcami, którzy przyjechali tu pracować z własnej woli?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ty myślisz kogo przyjmuje po kryjomu rząd pis, byś się nie dziwował i nie zadawał głupich pytań? Tak kochany importujemy ten piękny heban ktory tak subtelnie wskazaleś i śm***i z Afryki zresztą też. Teraz w odpowiedzi napisz mi jaki to zaj..isty jest nasz rząd pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kubuś, sprawdziłem. Polska przyjmuje emigrantów z: Afganistanu, Erytrei, Gambii, Iraku, Maroko, Nigerii, Senegalu, Somalii i Wybrzeża Kości Słoniowej. Ilościowo pozytywnie rozpatrzonych wniosków jest: 2014 = 1073, 2015 = 1229, 2016 = 1095, 2017 = 1413, 2018 = 1112, 2019 = 1113. Przypominam - PO dekl...
Kubuś, sprawdziłem. Polska przyjmuje emigrantów z: Afganistanu, Erytrei, Gambii, Iraku, Maroko, Nigerii, Senegalu, Somalii i Wybrzeża Kości Słoniowej. Ilościowo pozytywnie rozpatrzonych wniosków jest: 2014 = 1073, 2015 = 1229, 2016 = 1095, 2017 = 1413, 2018 = 1112, 2019 = 1113. Przypominam - PO deklarowało 5082 osób w 2015. W tym samym okresie przyjęliśmy 406089 Ukraińców. Także coś nie klei się Twoja teoria. A, i nie napiszę jaki to zaj..isty jest nasz rząd PiS, bo nie pozwala mi na to moja klauzula sumienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co jeśli pomimo skomlenia jednak tą kasę Polska jako kraj dostanie??ciekawe co wtedy jelopozycja będzie mówić
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pogadamy jak zobaczymy jeloprawaku! Jak tam prawackie czeki na dyktach? Kiedy pokrycie na kontach?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane