Reklama
Reklama

Komentarze

9
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Znowu ten pasorzyt j.k. w centrum uwagi maskara

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Pokazał mu kto rządzi ;-)

0

Zglos komentarz

A
antypisior82 😏 Szyderca
5 lat temu

A kto w Polsce szanuje tego gamonia :)? Stara ciemna baba ze wsi cojedynie reszta z niego kręci bekę

0

Zglos komentarz

M
Matis1965 🌾 Wieśniak
5 lat temu

„Zaimponiwał” - ty chłopie Jakubie jakiś analfabeta jesteś, czy co?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

To uroki autokorekty, dzieki za czujność, już poprawiam

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

"Figurant" w swoich podziękowaniach ani razu nie zająknął się o swoim 'promotorze'. Nazwisko Kaczyńskiego nie padło, ale odegrano "Etiudę rewolucyjną"

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

Jakie państwo , jaki naród takie i elyty .... tacy też przywódcy

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
5 lat temu

Gdyby miał odrobinę honoru przez te pięć lat mógłby konusa upokarzać na każdym kroku stosując veto do jego popapranych pomysłów. To i tak jego ostatnia kadencja więc nie ma nic do stracenia,a do zyskania bardzo wiele. Lecz niestety wiadomo,że jest to człek bez kręgosłupa,bardziej giętki niż Gowin.

Gdyby miał odrobinę honoru przez te pięć lat mógłby konusa upokarzać na każdym kroku stosując veto do jego popapranych pomysłów. To i tak jego ostatnia kadencja więc nie ma nic do stracenia,a do zyskania bardzo wiele. Lecz niestety wiadomo,że jest to człek bez kręgosłupa,bardziej giętki niż Gowin.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Życie pisze rożne scenariusze.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
5 lat temu

Masz rację ale scenice-fiction to nie bajka Dudy.

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
5 lat temu

Nawet prezes ma anżeja w dudzie

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
5 lat temu

Piękne!

0

Zglos komentarz

Reklama