Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni tam mają bałagan. Moja mama co roku dostaje pismo do zapłaty mimo że ze względu na wiek i stosowne pisma nie musi płacić. Zaczynam podejść że wysyłają bo starsi ludzi wolą zapłacić a nie pisać pisma i wysyłać je do Bydgoszczy (gdzie jest siedziba)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taki mały szczególik-jest to opłata za TV i radio nałożony ustawą z dnia 21 kwietnia 2005 r.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius -masz jakąś schizofrenie paranoidalną-Brzydzę się czerwonymi śm**ćmi (nie uważam ich za ludzi) nie mniej jak tą unijną niebieska sz***ą-o ile śledzisz moje komentarze a jak mniemam tak- to powinieneś o tym wiedzieć (chyba ze masz pamięć rybki akwariowej)-mam powtarzać jak mantrę. Gardze rel...
vacarius -masz jakąś schizofrenie paranoidalną-Brzydzę się czerwonymi śm**ćmi (nie uważam ich za ludzi) nie mniej jak tą unijną niebieska sz***ą-o ile śledzisz moje komentarze a jak mniemam tak- to powinieneś o tym wiedzieć (chyba ze masz pamięć rybki akwariowej)-mam powtarzać jak mantrę. Gardze religiami świata, gardzę czerwonymi,tęczowymi i czarnymi śm***iami -Kołchozy czerwone i niebieskie to nic tylko zbiór baranów którzy w zależności od czasu uważają za jedyne i słuszne- nawiasem mówiąc TV nie oglądam bo TVP,TVN i inne pochodne to show dla przy głupawych kundelków ujadających na siebie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane