Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A na jakiego grzyba nam armia wystarczy różaniec i modlitwa wróg sam spi****li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@darek286. nie zapomnij o wiaderkach z wodą święconą z E.coli. widzę to tak: na przedzie szaman, znaczy się chciałem powiedzieć ksiądz, kropi wodą. najeźdzca dostaje rozwolnienia i musi opuścić spodnie. wszyscy we wsi wiedzą, że z opuszczonymi spodniami trudno uciekać - wróg jest osłabiony. i w tym...
@darek286. nie zapomnij o wiaderkach z wodą święconą z E.coli. widzę to tak: na przedzie szaman, znaczy się chciałem powiedzieć ksiądz, kropi wodą. najeźdzca dostaje rozwolnienia i musi opuścić spodnie. wszyscy we wsi wiedzą, że z opuszczonymi spodniami trudno uciekać - wróg jest osłabiony. i w tym momencie wypuszczamy w pole kosynierów (piechota lekka) i kłonicowych (zaciężni). i pozamiatane. nie, armia wcale nie jest nam potrzebna. tylko pospolite ruszenie. jeden ból jest, że i o kosę i o kłonicę dzisiaj coraz trudniej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinni zamiast konkordaty zwrócić zabrany kościołowi majątek, kilka wsi, miast itd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane