Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"To rezultat bardzo nieudanej polityki rządu, a w szczególności Ministerstwa Zdrowia w sprawie tłumienia epidemii, której tak naprawdę nie tłumimy od dłuższego czasu. My markujemy walkę z epidemią – powiedział poseł PiS, Andrzej Sośnierz. Tymczasem sytuacja z epidemią się zaostrza. Grozi nam...
"To rezultat bardzo nieudanej polityki rządu, a w szczególności Ministerstwa Zdrowia w sprawie tłumienia epidemii, której tak naprawdę nie tłumimy od dłuższego czasu. My markujemy walkę z epidemią – powiedział poseł PiS, Andrzej Sośnierz. Tymczasem sytuacja z epidemią się zaostrza. Grozi nam epidemia o skali do tej pory nieznanej. Ostrzeżenie posła PiS brzmi tym bardziej złowieszczo." - źródło: Twitter
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Poseł klubu PiS o wzroście zakażeń: To jest rezultat bardzo nieudanej polityki rządu, a w szczególności Ministerstwa Zdrowia w sprawie tłumienia epidemii, której tak naprawdę nie tłumimy od dłuższego czasu – tak w rozmowie z Onetem kolejny rekord zakażeń koronawirusem w Polsce komentuje Andrz...
"Poseł klubu PiS o wzroście zakażeń: To jest rezultat bardzo nieudanej polityki rządu, a w szczególności Ministerstwa Zdrowia w sprawie tłumienia epidemii, której tak naprawdę nie tłumimy od dłuższego czasu – tak w rozmowie z Onetem kolejny rekord zakażeń koronawirusem w Polsce komentuje Andrzej Sośnierz, poseł klubu PiS i były szef NFZ." - onet.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ano, jest od Gowina, klub PiS to nie partia PiS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane