Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak będzie wyrok skazujący, to już będzie miał wszelkie kwalifikacje, aby zostać prezesem połączonego Orlenu z Lotosem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dość tego że podpisywacz go ułaskawi to jeszcze dostanie milionowe odszkodowanie z naszych podatków za zszargane dobre imie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zayebisty news Pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu zyebała na wizji kobietę, która źle się wypowiedziała na temat jej męża. I proszę ,karma jednak istnieje. A ona sama najwyraźniej nie wierzy w jego niewinność, z czego wnioskować można, że przynajmniej wiedziała o lewiźnie starego.
Zayebisty news Pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu zyebała na wizji kobietę, która źle się wypowiedziała na temat jej męża. I proszę ,karma jednak istnieje. A ona sama najwyraźniej nie wierzy w jego niewinność, z czego wnioskować można, że przynajmniej wiedziała o lewiźnie starego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane