Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jak dla nich nadal osmiorniczki stanowia tabu to co te matoly moga wiedziec o standartach w lotnictwie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W d... to prezydent miał. Procedury m.in. Widać urosło to u nas do rangi tradycji. Tym razem nic się nie stało. Kolejne 98 razy też się nie stanie nic pewnie. Aż przyjdzie ten jeden raz, gdzie jednak się stanie. I znowu będzie, że trotyl, że EMP, że sztuczna mgła etc. Nawet małpy mają większe zdolno...
W d... to prezydent miał. Procedury m.in. Widać urosło to u nas do rangi tradycji. Tym razem nic się nie stało. Kolejne 98 razy też się nie stanie nic pewnie. Aż przyjdzie ten jeden raz, gdzie jednak się stanie. I znowu będzie, że trotyl, że EMP, że sztuczna mgła etc. Nawet małpy mają większe zdolności kognitywne widać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane