Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Właśnie bójcie się de**le wierzący w każdą śmierdzącą propagandę. Ktoś ogarnął, że tylko z tym gównem zgadzają się wszystkie media?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przy ilu potwierdzonych przypadkach zakażonych będziemy zamykać lasy? Sto tysięcy???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odpowiadając na Twoje pytanie - myślę ze w tej materii jeszcze nie raz poczujesz się zaskoczony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wg badań min Szumowskiego nie kościoły wiece wesela a paradoksalnie las może być najniebezpieczniejszym miejscem... Świat nam zazdrości takich specjalistów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Według mnie każdy kto wierzy w słowa tego czegoś może się śmiało starać o rentę i to w znaczącym stopniu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co z tego durne cymbały ilu z tych ludzi umrze bezpośrednio na covit a nie na jakieś wcześniejsze dolegliwości. A jeśli chodzi o dramaturgię popatrzcie głupie media ile osób dziennie odchodzi z powodu nowotworów ile dziennie osób dowiaduje się że ma raka. Co za korono świry .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może dlatego że państwo ma w du**e i obcina pieniążki na walkę z rakiem i woli dać na szambo z Woronicza ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak by mu nie zrobili foto, to i tak wychodzi zakłamana szelmowska mo**a.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane