Reklama
A gdybym tak nazwać panią mazurek głupią cipą.

A gdybym tak nazwać panią mazurek głupią c**ą.

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
32

Zglos post

Reklama

Komentarze

30
M
malaguti 😏 Szyderca
5 lat temu

Gajos zagrał rolę zdegenerowanego prokuratora, ta pani nie gra ona jest taka na prawdę !

0

Zglos komentarz

U
ullala 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To jest naprawdę tempa dzida .

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Pisuary, to właśnie jest PRL...

0

Zglos komentarz

R
5 lat temu

Odezwała się największą 🐖🐖🐖pisorska 🤣🤣🤣Jej to mózg wyparował od kiedy robi 🍦🍦swemu 🦆🦆🦆🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

G
gresiek1 💩 JP 100%
5 lat temu

Kto to k..a jest ?

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
5 lat temu

czy dzieci w Syrii udadza sie do szkoly w tym roku z twoimi,becia ,plecakami?

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
5 lat temu

Czy ktoś wreszcie sprawdzi płeć tego czegoś.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

babochłop oc**jał

0

Zglos komentarz

D
dedeje 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ta pani doskonałym przykładem naturalnego prostaka próbującego grać inteligenta.

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To będzie fakt.

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
5 lat temu

Ale bym chętnie skopał po ryju tą chorą z nienawiścinp**Sowską ku... Wy też?

0

Zglos komentarz

W
wiocha077 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie! Ale tylko z tego powodu, że nie kopię i nie biję kobiet.

0

Zglos komentarz

X
xvz1300 🌾 Wieśniak
5 lat temu

z zasady nie mówię źle o kobietach, ale w jej przypadku przychodzi mi to z coraz większym trudem. Widziałem ją na żywo w akcji w PE, no dumy narodowej nie wzbudzała

0

Zglos komentarz

N
narwal101 🌾 Wieśniak
5 lat temu

A czy ktoś wcześniej znał tą Mazurek? Chciała zaistnieć. Nic sobą nie reprezentuje to chociaż pi****lnie jakąś głupote i juz ludzie gadają. Już jest znana. Szkoda tylko że jako kr***nka.

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 lat temu

Przynajmniej miało na czy odcisnąć trwały ślad, bo u tego czegoś Mazurek nie ma na czym odcisnąć.

0

Zglos komentarz

S
stary2002 😏 Szyderca
5 lat temu

Fakt. Tylko ona o tym nie wie.

0

Zglos komentarz

J
Jacek3010 😏 Szyderca
5 lat temu

Myślę nazwa tępa dzida będzie spoko:-)

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
5 lat temu

Zapomniała o pazernym biskupie, przypadek?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Najlepiej głupią qrwą

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Widać ze rola Jacka i Placka za PRL-u odcisnęły ślad na mózgu dwóm konusom.Bardzo przekonująco zagrali rolę dwóch obiboków i złodziei.Pewnie,to przypadek??? ależ nie jeden z nich do dzisiaj kontynuuje lata młodzieńcze. Tak mogła powiedzieć o swoim szefie który nic nie osiągnął w swoim życiu.

Widać ze rola Jacka i Placka za PRL-u odcisnęły ślad na mózgu dwóm konusom.Bardzo przekonująco zagrali rolę dwóch obiboków i złodziei.Pewnie,to przypadek??? ależ nie jeden z nich do dzisiaj kontynuuje lata młodzieńcze. Tak mogła powiedzieć o swoim szefie który nic nie osiągnął w swoim życiu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

O Panu Gajosie będzie w każdej encyklopedii. Gra aktorska i fotografia na najwyższym poziome.O Pani co co najwyżej w jakiś trzeciorzędnych opracowaniach dla historyków.. i nie wiem czy o "osięgnięciach" czy o zwykłym prostym chamstwie

0

Zglos komentarz

J
jurek6912 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Chciałem napisać,że jesteś Qrwą,ale nie będę obrażał Qrew

0

Zglos komentarz

M
Menelzlasu 🏹 Łowca
5 lat temu

Ani jedno, ani drugie, ani trzecie. Ale trzeba uważać, bo to ujawnienie tajemnicy państwowej.

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
5 lat temu

Tępe dzidy bywają ładne,a ona jest jak "idź w cholere".

0

Zglos komentarz

O
oleum 😏 Szyderca
5 lat temu

Duda 51 : 49 Trzaskowski. Leżysz i robisz pod siebie :))) ***** *** :)))

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
5 lat temu

Ciekawe co na te wypociny powie Giliński

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie piszcie o niej "głupa c**a" bo obrażacie głupie c**y

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

Panie Mazurek, to że jest Pan brzydszy od Terleckieko nie upoważnia Pana do obrażania wielkiego aktora . proponuję ! mo**a w kubeł

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Jedynym prostakiem jest ten, który pisze w taki sposób o zasłużonym kulturze człowieku samemu nie mając żadnych zasług. No chyba, że w niszczeniu i kompromitowaniu kraju.

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
5 lat temu

PiS ma wyjatkowe doswiadczenie w tej kwestii. To, ze atakuja politykow to jest jeszcze zrozumiale ale ze niszcza legendy polskiej kultury, biora sie za media ? Prawie jak PZPR, z ta roznica, ze teraz Kosciol gra pierwsze skrzypce. Pawel

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
5 lat temu

Co za prostactwo. obrażać aktora wielkiej sławy będąc pustakiem o inteligencji grzyba ze ściany.

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Odpowiedź na pytanie: To zdrada tajemnicy państwowej.

0

Zglos komentarz

Reklama