Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Prezydent nielegalny, premier nielegalny, PiS nielegalny, Sąd nielegalny, opozycja nielegalna, Sejm nielegalny - ważność wyborów parlamentarnych zatwierdziła ta sama Izba SN co prezydenckich. POwszechnie wiadomo że demokracja jest tylko wtedy kiedy władzę mamy MY, a prezydentem jest Nasz człowiek. J...
Prezydent nielegalny, premier nielegalny, PiS nielegalny, Sąd nielegalny, opozycja nielegalna, Sejm nielegalny - ważność wyborów parlamentarnych zatwierdziła ta sama Izba SN co prezydenckich. POwszechnie wiadomo że demokracja jest tylko wtedy kiedy władzę mamy MY, a prezydentem jest Nasz człowiek. Jutro więc będzie Armagedon dla totalnej opozycji. A najbliższe wybory dopiero za trzy lata :( I jak tu żyć ?!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane