Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Święta pe**lstwo , ciekawe kiedy będą mieli ślub w Łagiewnikach!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i to są pe**ły. Bo żyją w kłamstwie. Nie raz wypierali się ze są homoseksualistami. Geje i LGBT się nie wypierają. Za to należy się im szacunek. Lepiej od razu wiedzieć ze masz doczynienia z lesbijką niż prubować ją latami bez skutku poderwać. Lepiej od razu wiedzieć ze twój kolega z pracy to gej...
No i to są pe**ły. Bo żyją w kłamstwie. Nie raz wypierali się ze są homoseksualistami. Geje i LGBT się nie wypierają. Za to należy się im szacunek. Lepiej od razu wiedzieć ze masz doczynienia z lesbijką niż prubować ją latami bez skutku poderwać. Lepiej od razu wiedzieć ze twój kolega z pracy to gej niż dowiedzieć się tego dopiero wtedy gdy ciebie upije. No ale wy prawaki wolicie dowiadywać się na następny dzień po piciu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane