Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Buhaha.Kolejny? Jakie ilości ty zakupiłeś.7 wyborów z rzedu musisz używać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No cóż za wasze manipulacje wyborcze też zaplacicie bo wybraliscie p...ę na prezydenta a to się zemści
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Manipulacje 7 wyborów z rzędu.Najgorsze to takie pi**y co się z przegrana nie umiał pogodzić i po tylu porażkach odgrażają się,że jak oni wygrają to zapłacimy... Ależ cię ta dupsko musi boleć...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Manipulacje 7 wyborów z rzędu? Najgorsze są takie p...y co z przegrana nie umieją się pogodzic tylko strasza.Alez ciebie tam dooopsko musi piec ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakub1975wawa, naucz się pisać poprawnie w naszym języku. Piszę się „usuwać”, a nie „usówać”. Poducz się, a potem zapraszamy w grono normalnych!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Błąd literowy skorygowany a trump nadal ma prz..rane jak w ruskim czołgu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BozydarLosos Przygadywał kocioł garnkowi. Ty też poucz się poprawnie pisać po polsku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nazwiska też sie pisze z dużej litery pisowski młocie, najpierw wróc do szkoły poducz się i dopiero wróć pouczać!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak usuną pajaca a wsadzą marionetkę bogatych i WHO. Ciekawe jak się Amerykanom spodoba mięso bez mięsa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co masz nadzieję że coś istotnie się zmieni oprócz retoryki nt części rowerowych i innych niezdecydowanych mentalnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Naprawdę cieszycie się, że Prezydentem USA może zostać pełnokrwisty komunista? Sam o sobie tak mówi. Czy nienawiść tak Wam przesłania rozum (i absolutnie nie popieram Trumpa).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i się skończy 2osobowe towarzystwo wzajemnej adoracji. Wtedy tylko lansik z przywódcami, którym dudu bedzie bulił grubą kasę za coś byleby się pokazać. Z trumpem zresztą tez tak było ale on przynajmniej klepał po ramieniu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie doczekanie .ten pajac nigdy nie wygra
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla Polski ( i chyba wszystkich) lepiej żeby w USA nie rządził nieobliczalny szajbus który w furii gotów podpalić cały świat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane