Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przejdzie bez zwlekania. Już teraz nasi parlamentarzyści pokazują, że potrafią się zjednoczyć we wspólnej sprawie...w sprawie pieniędzy...pieniędzy dla ich samych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
głosowanie w komisji było jednomyślne ...Za.." Uważacie że w sejmie czy senacie będzie inaczej.Naparzajcie się dalej wyznawcy PO i PiSu a Wasi liderzy okradają Was w biały dzień
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem że opozycja jednogłośnie będzie za odrzuceniem, tak jak i senat...a może z bólem, dla idei przyklepią te podwyżki...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No tak Lucek pisowski id***a jak zwykle. Propozycja PiS-u ale to opozycja jest winna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skończ to wycie bo wyjesz już pod każdą wstawką o tych podwyżkach, to ustawa pisu i pis ma większość w sejmie to złodziejstwo PISOWSKIEJ KASTY!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panie Donaldzie muszę przyznać że kradną więcej niż WY!!! I to na bezczela
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
żreć ośmiorniczki, kupować nowe drogie auta dla rządu i latać do domu samolotem gdy wmawia się ludziom , że mamy potężny kryzys i trzeba zaciskać pasa i żyć skromnie. wszyscy tacy sami , tylko ryk po oderwaniu mo**y od koryta
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane