A my wam tak. Bo to my wam płacimy ...
przez
AQQQ62
— 5 lat temu
First Dama bez orderów ? Nie jest to niedopatrzenie ? Przed końcem tej posługi chyba małżonek nie omieszka przyznać ? Mając na uwadze przypadek pana Jacka radziłbym jednak nie odkładać .
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane