Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk był najlepszym premierem ale musiał odejść. Kopacz była najlepszym premierem ale musiała odejść. Arłukowicz, Rostowski, Nowak byli najlepszymi ministrami ale musieli odejść. Wałęsa był najlepszym prezydentem kraju ale musiał odejść. Komorowski był najlepszym prezydentem kraju ale musiał odejść....
Tusk był najlepszym premierem ale musiał odejść. Kopacz była najlepszym premierem ale musiała odejść. Arłukowicz, Rostowski, Nowak byli najlepszymi ministrami ale musieli odejść. Wałęsa był najlepszym prezydentem kraju ale musiał odejść. Komorowski był najlepszym prezydentem kraju ale musiał odejść. Adamowicz był najlepszym prezydentem miasta ale musiał odejść. Czego nie rozumiecie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wałęsa, Komorowski, Adamowicz nie podali się do dymisji. Kopacz też nie. Tusk awansował na szefa RE i musiał zrezygnować. Słabe to porównanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane