Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakiś jełop zawsze się znajdzie. Pytanie czy znajdą kogoś lepszego niż ci co się dymisjonują. Gdy nawet oni nie byli dobrzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ministrem zdrowia powinien być Borys Budka, ministrem spraw zagranicznych - Michał Szczerba, ministrem finansów Sławek Neuman, ministrem transportu - Sławek Nowak. A nie! Nowak siedzi! To może Grabarczyk? Ministrą Kultury i Sztuki - Jachira. Ministrą Skrabu Magda Adamowicz. A może Kidawa. Ale bez pr...
Ministrem zdrowia powinien być Borys Budka, ministrem spraw zagranicznych - Michał Szczerba, ministrem finansów Sławek Neuman, ministrem transportu - Sławek Nowak. A nie! Nowak siedzi! To może Grabarczyk? Ministrą Kultury i Sztuki - Jachira. Ministrą Skrabu Magda Adamowicz. A może Kidawa. Ale bez promptera! Ministrem komunikacji - Brejza. Ministrem gospodarki - Gawłowski. Kto premierem? Kogo typujecie? Może Grodzki? Czy lepiej Schetyna?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane