Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Lepiej niech Morawiecki zacznie od Polski...o ile pieniedzy nie ukradna.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Słomka

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kogoś w oko zakuło.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
5 lat temu

Białoruskie media są bardziej niezależne od naszych, co można było zauważyć kiedy strajk ogłosili pracownicy reżimowej telewizji i jedyne co można było zobaczyć to puste studio.

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jprdl... Polska niech zamknie mordę i skuli ogon a nie pcha ryja na Białoruś!

0

Zglos komentarz

Reklama