Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taka ciekawostka,ta Pani co komentuje,to osoba,która mieszka w UK...Kiedyś jak miałem Twittera,mnie obserwowała....Ale jak napisalem,coś nie po jej myśli....to mnie zbanowała. Nurtuje mnie jedno pytanie,po co ludzie się udzielają,jak są tysiące km od Polski.....masakra,nie lubię takich damulek....m...
Taka ciekawostka,ta Pani co komentuje,to osoba,która mieszka w UK...Kiedyś jak miałem Twittera,mnie obserwowała....Ale jak napisalem,coś nie po jej myśli....to mnie zbanowała. Nurtuje mnie jedno pytanie,po co ludzie się udzielają,jak są tysiące km od Polski.....masakra,nie lubię takich damulek....mam nadzieję,że ktoś jej to przekaże....jak jest taka mądra niech wróci do Polski,i zapierdala,za 2 tys....ciekawe jakie wtedy by miala wpisy.... Zenada
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Daj wiecej kropek...........
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żenada, to twoje wypociny. Tego się nie da czytać. Zapytaj pani od polskiego, kiedy stawiamy wielokropek, kiedy kropkę, kiedy przecinek, a kiedy spację.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane