Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma zgody na przemoc, dlatego pobiliśmy człowieka i zniszczylismy jego mienie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ideologia chrześcijańskich fundamentalistów. Zobacz, jak działa i manipuluje Ordo Iuris. Najnowszy raport Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem podsumowuje działalność Ordo Iuris, szczegółowo analizując strategie, które stosuje w walce o "przywrócenie naturalnego porządku". Nie ma w nim miejsca...
"Ideologia chrześcijańskich fundamentalistów. Zobacz, jak działa i manipuluje Ordo Iuris. Najnowszy raport Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem podsumowuje działalność Ordo Iuris, szczegółowo analizując strategie, które stosuje w walce o "przywrócenie naturalnego porządku". Nie ma w nim miejsca dla osób nieheteronormatywnych czy wolności reprodukcyjnej kobiet." - okopress.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pisin jak już wstawiasz cytaty to proszę na temat. widziałeś dokonania tego margota? szkoda że wyszedł moim zdaniem ale ty pewnie będziesz go bronił jak kiedyś pe****la polańskiego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ksiądz pe****l skazany. Więzienia nie będzie! Potwór dopuścił się czynów pe****lskich wobec co najmniej 9 dziewczynek. Polski wymiar sprawiedliwości jest jednak łaskawy dla zwyrodnialców i duchowny Mariusz W. nie trafi do więzienia. To potworny pe****l, którego ofiarą w latach 2014-2016 padło co na...
"Ksiądz pe****l skazany. Więzienia nie będzie! Potwór dopuścił się czynów pe****lskich wobec co najmniej 9 dziewczynek. Polski wymiar sprawiedliwości jest jednak łaskawy dla zwyrodnialców i duchowny Mariusz W. nie trafi do więzienia. To potworny pe****l, którego ofiarą w latach 2014-2016 padło co najmniej 9 dziewczynek. Sąd orzekł wobec niego środek zabezpieczający w postaci umieszczenia w zakładzie psychiatrycznym stosującym metody leczenia dla osób z zaburzeniami preferencji seksualnych." - planeta.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jednym z ich autorów był na przykład profesor socjologii Rudiger Lautmann, uznawany za jednego z czołowych niemieckich ekspertów od LGBT. W swoich artykułach argumentował za wprowadzeniem rozgraniczenia na "nieszkodliwą" pe****lię za obopólną zgodą a wykorzystywaniem seksualnym. Narzekał również na...
"Jednym z ich autorów był na przykład profesor socjologii Rudiger Lautmann, uznawany za jednego z czołowych niemieckich ekspertów od LGBT. W swoich artykułach argumentował za wprowadzeniem rozgraniczenia na "nieszkodliwą" pe****lię za obopólną zgodą a wykorzystywaniem seksualnym. Narzekał również na "krucjatę przeciwko pe****lom". W 1995 roku twierdził również, że prawdziwy pe****l traktuje dzieci z wyjątkową ostrożnością i szkodliwość takich kontaktów seksualnych dla dziecka jest "wysoce wątpliwa"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak znam twoje konta pisin c**lanka kacynski a co powiesz na temat pobicia i zniszczenia mmienia przez tolerancyjnych tęczaków?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Rycerze Maryjni" sie zbieraja z pod znaku zakute lby...(Konfederacja Rydzyka)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
qrwa , czy jak ja jestem hetero to muszę DRZEĆ MORDĘ WSZEM I WOBEC NA CAŁY ŚWIAT ŻE JESTEM HETERO ?? a później płacz i lament że wpyerdol dostają .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na pewno te dzieci będą homo sapiens. A do pewnego czasu wszystkie dzieci – chłopcy i dziewczynki – czuły, że są w ciele kobiety, do czasu, aż się urodziły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale tam nie hetero kest z 10% reszta to pieniacze i lamusy bez pomysłu na życie a to jest modne w kręgach ich znajomych bez pomysłu ma życie. Noooo i kolorowych foci można natrzaskać na insta czy fb. Ogromna część najnormalniej przyszła na burdę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale tam nie hetero jest z 10% reszta to pieniacze i lamusy bez pomysłu na życie . Noooo i kolorowych foci można natrzaskać na insta czy fb. Ogromna część najnormalniej przyszła na burdę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane