Reklama
Reklama

Komentarze

8
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

I dobrowolna kwarantanna w czterech ścianach, bez kontaktu (jakiegokolwiek) z ludźmi.

0

Zglos komentarz

B
5 lat temu

A ja mam propozycję dla autora: znasz bajkę o wężu albo ciętą ripostę wujka Staszka?

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

poznaj i zastosuj bajkę o kwokach , cymbale

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Mohery wykońcą służbę zdrowia. Która nie dostała 2 miliardów bo poszło na chwalenie kleru i PISu w TVP.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

A ja proponuję zamknąć to towarzystwo na co najmniej dwa tygodnie i zrobić im kwarantannę.

0

Zglos komentarz

A
Abyss667 🌾 Wieśniak
5 lat temu

on bardziej wierzy w babcina rentę

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
5 lat temu

czego nie rozumiecie? Dla niezorientowanych wyjaśniam: kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa,...

czego nie rozumiecie? Dla niezorientowanych wyjaśniam: kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa, kasa

0

Zglos komentarz

K
KitKito 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wierzy się w rzeczy/istoty których potwierdzić się nie da, na tym polega wiara, a tego chińskiego wynalazku z 19 albo 2 na końcu, to mamy ad nadto próbówkach.

0

Zglos komentarz

M
mruczus29 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy po wyjściu ze szpitala mówią , że to dzięki Bogu wyzdrowieli / przeżyli. Lekarze, chirurdzy i reszta obsługi tylko wodę podawali.

0

Zglos komentarz

Reklama