Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Najgorsze jest to ze 1/3 Polaków są to takie de**le że jak im sie to będzie gadać zaly czas te id**tyzmy to te dzwony w to uwierzą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
stary Bosak nawet chciał zakładać ale na naukach mu praeceptor wybił to z głowy ukazując męki piekielne...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bosak kłamie - na stronie brytyjskiego NFZ czyli NHS jest napisane, że dziecko musi mieć skończone 16 lat i musi być po okresie pokwitania. Zanim taka osoba dostanie jakiekolwiek blokery czy hormony przechodzi kilkunastomiesięczną terapię psychologiczną razem z rodziną. W Wielkiej Brytanii widzą pro...
Bosak kłamie - na stronie brytyjskiego NFZ czyli NHS jest napisane, że dziecko musi mieć skończone 16 lat i musi być po okresie pokwitania. Zanim taka osoba dostanie jakiekolwiek blokery czy hormony przechodzi kilkunastomiesięczną terapię psychologiczną razem z rodziną. W Wielkiej Brytanii widzą problem i próbują go rozwiązać. W Polsce jak zwykle udają, że problemu nie ma. Lepiej pozwolić nastolatkom, aby szukały środków na czarnym rynku niż przyznać, że istnieją dzieci z zaburzoną identyfikacją płci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadzam się. A do tego ja tam wolę, by o takich sprawach wypowiadali się i decydowali specjaliści a nie politycy, którzy na czyjejś krzywdzie zbijają polityczny kapitał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe jakim badaniom, czy innym eksperymentom poddali jego w dzieciństwie. Myślę, że to ten przypadek weryfikacji możliwości życia bez mózgu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfederacja to tylko scieki z szamba polskiego spoleczenstwa...wiec czego oczekiwac od jego "furerow"?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Weźcie tego Bosaka nie wstawiajcie, niech go knrwa nie oglądam, bo to raka straszna mizerota. Jak słyszę tego knrwa chłopca to aż mi go żal i jacy wyborcy ułomni go wybrali...?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane