Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ma do kogo to wyciąga. Poza granicami Polski mieszka ponad 20 milionów Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli ktoś pracuje za granicą i tam płaci podatki, a sięga po wszelkie bonusy w kraju, to dlaczego ma nie płacić. Z drugiej strony, ci hipokryci co narzekali jak jest źle i wyjechali, dlaczego doją kraj, nie żyjąc tu. Było im źle, dokonali wyboru, dziękuję, do widzenia. No ale od cebulaka oczekiwać...
Jeżeli ktoś pracuje za granicą i tam płaci podatki, a sięga po wszelkie bonusy w kraju, to dlaczego ma nie płacić. Z drugiej strony, ci hipokryci co narzekali jak jest źle i wyjechali, dlaczego doją kraj, nie żyjąc tu. Było im źle, dokonali wyboru, dziękuję, do widzenia. No ale od cebulaka oczekiwać honoru, to jak "szukać igły...".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w Szikago jest dzielnica która zwie się Jackowo. Górale nie lubią jak ich się skubie z dutków.;
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
logan21 a jakież to bonusy czekają w Polsce dla pracujących na obczyźnie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane