Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Normalne standardy pisowskie. Gdyby to samo powiedział ktoś z opozycji, natychmiast cały PiS wyłby z oburzenia w Kurwizji, a Kaczyński nazwałby go "zdradziecką mo**ą" i poszczuł prokuraturą Ziobry.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przypomina mi się stary kawał: w szkole za komuny (lata 50) nauczycielka pyta dzieci, kto jest ich największym idolem. dzieci odpowiadają różnie i dostają rożne oceny. Jasiu wstaje i mówi, że jego idolem jest Stalin. Nauczycielka pieje z zachwytu, Jasiu dostaje piątkę, siada i mruczy pod nosem: "sor...
przypomina mi się stary kawał: w szkole za komuny (lata 50) nauczycielka pyta dzieci, kto jest ich największym idolem. dzieci odpowiadają różnie i dostają rożne oceny. Jasiu wstaje i mówi, że jego idolem jest Stalin. Nauczycielka pieje z zachwytu, Jasiu dostaje piątkę, siada i mruczy pod nosem: "sorry, Winetou. biznes is biznes"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane