Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6A czy ktoś normalny ma zamiar się szczepić?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od kiedy plaskoziemcy i anty szczepionkowcy, uwazaja sie za normalnych? W sumie to dobrze ze sie nie szczepia, wspolczesne, cywilizowane spoleczenstwo nie potrzebuje zacofanych jednostek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Większość ludzi co się zaszczepi pożałuje,szczególnie kobiety w ciąży chyba że będą wierzyć w te brednie że nie po tym i że jakby nie to to by chorował jeszcze gorzej itp znam temat.Powinno dać do myślenia co koronawirus robił w lombardii gdzie było masowe szczepienie na grypę jak im bardzo pomogło...
Większość ludzi co się zaszczepi pożałuje,szczególnie kobiety w ciąży chyba że będą wierzyć w te brednie że nie po tym i że jakby nie to to by chorował jeszcze gorzej itp znam temat.Powinno dać do myślenia co koronawirus robił w lombardii gdzie było masowe szczepienie na grypę jak im bardzo pomogło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz jest stękanie, że rząd ma za mało szczepionek i nie starczy dla każdego. Za chwile będzie stękanie, że każą przymusowo się szczepić, bo nikt nie chce z własnej woli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy nie można dla tych wszystkich obłąkańców antyszczepionkowych i płaskoziemców zrobić jakiegoś osobnego internetu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ZAZDROSCILI BY NAM JAKBYSMY WOGOLE TEGO SYFU NIE MIELI.Z WLASNEJ WOLI MOZE SIE SZCZEPIC TYLKO TEPE LEWACKIE BYDLO ,KTORE SAMO SIE PCHA W CHOROBY I NIEWOLE.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane