Reklama
Reklama

Komentarze

11
B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Najpierw to górnicy powinni rozprawić się z przewodniczącym Dudą i przewodniczącym Kolorzem.

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
5 lat temu

Po co premier? Sasin pojedzie i naobiecuje wszystko czego górnicy sobie zażyczą

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
5 lat temu

Po co premier? Sasin pojedzie i naobiecuje wszystko czego górnicy sobie zażyczą

0

Zglos komentarz

G
gruby 🌾 Wieśniak
5 lat temu

znowu dostaną 100 miliardów i się zamkną. Kolorz i Duda zarabiają lepiej niż Al Capone i Pablo Escobar.

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
5 lat temu

Z mało kanapek dostali. Starczyło tylko na śniadanie. Ale na kolację juz nie.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Kiedy Polski rząd sprowadzał trzykrotnie mniej węgla z Rosji to te kolorze i dudy blokowali torowiska , dzisiaj się obudzili jak kaczyński w stanie wojennym

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
5 lat temu

Niech się lepiej modlą a nie premiera żądają wstyd 😂

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Ale jest po wyborach, górniki zrobili swoje to i górniki mogą wypie...alać, wcale mi ich nie żal

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

uj wam w d..pe sprzedajne pajace

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Czy przyjedzie A. Duda z kanapkami? Jak przed wyborami...

0

Zglos komentarz

T
tubimura 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ile mamy jeszcze dokładać do interesu?

0

Zglos komentarz

Reklama