Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I dalej będzie trzeba wymyślać nowe podatki by na roszczeniową patolę plus wystarczyło!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kupiony elektorat latwo stracic... kiedy koryto puste i Polska w ruinie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejna zagrywka UE pod publiczkę. Kraje zachodnie UE borykają się z mnóstwem problemów natury ekonomicznej jak i społecznej i nie stać Niemców, Francusów i pozostałych na otwartą wojnę z Polską a co z tym się wiąże z państwami Europy środkowej. Stanowimy zbyt duży rynek a nie wspomnę o powiązaniach...
Kolejna zagrywka UE pod publiczkę. Kraje zachodnie UE borykają się z mnóstwem problemów natury ekonomicznej jak i społecznej i nie stać Niemców, Francusów i pozostałych na otwartą wojnę z Polską a co z tym się wiąże z państwami Europy środkowej. Stanowimy zbyt duży rynek a nie wspomnę o powiązaniach gospodarczych by zgodni byli wsadzić sobie kij w szprychy i tak już mocno kulejącego roweru.A że są to puste słowa "obrońców wolności" mamy przykład Białorusi,Nawalny itp
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie tylko ciekawi w jaki sposób w TVP**S połączą to z Tuskiem i stwierdzi, że to przez niego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane