Reklama
Reklama

Komentarze

6
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
5 lat temu

i wstajemy z kolan

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Z takimi "fachowcami" niebawem bedzie moda na lampy naftowe...zgodnie z tradycja chlopow panszczyznianych.

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
5 lat temu

Enea i Energa uwalili razem 900mln zł w Ostrołękę c to pewnie na uwalenie kilkuset tyś rocznie na pensyjkę dla Płocha też ich stać ...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Gdy ktoś jest za głupi aby studiować fizykę to studiuje katechechizm a potem i tak rządzi firmą energetyczną.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

kate-hłe-hłe-chizm;)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Specjalnie nie wiem jak się to pisze bo szkoda mojej pamięci na to gó.no.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

I dobrze, i tak nic mądrego tam nie ma.

0

Zglos komentarz

A
a308273 😏 Szyderca
5 lat temu

Woo matko bosska!

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
5 lat temu

Ci członkowie są bardzo ważni. Będą się modlili, by to wszystko bez remontów się nie rozpadło.

0

Zglos komentarz

Reklama