Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejna De i Bilna wstawka sr*jącego w gacie lewaka. Ani śmieszne, ani pouczające. Po prostu denne lewactwo. Nic już nie zrobi. Za 3 do 8 lat narodowo-katolicko-wolnorynkowa prawica dojdzie do władzy i zrobi lewactwu jesień średniowiecza. Tak, że dalekowzrocznie sobie lewactwo wygodne więzienia bud...
Kolejna De i Bilna wstawka sr*jącego w gacie lewaka. Ani śmieszne, ani pouczające. Po prostu denne lewactwo. Nic już nie zrobi. Za 3 do 8 lat narodowo-katolicko-wolnorynkowa prawica dojdzie do władzy i zrobi lewactwu jesień średniowiecza. Tak, że dalekowzrocznie sobie lewactwo wygodne więzienia buduje. Za 5 bilionów długów, za sprowadzenie obcych wojsk na zasadzie okupacji, za zgorszenie i rycie pod podstawami społeczeństwa, za kradzież, przekręty, niewolnicze opodatkowanie i (bez)prawie. Za zdradę krwi przodków, zdradę i zaprzedanie następnych pokoleń lichwiarzom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane