Reklama
Reklama

Komentarze

1
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Norma z elektrownia atomowa tak samo było

0

Zglos komentarz

T
tokarz 😏 Szyderca
5 lat temu

dokładnie, jak to pisiory mówiły? wystarczy nie kraść???

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Niby tak tylko ze atomowa elektrownia to za kadencji PO ale w zarządzie było kilku z PiS jak pamiętam

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
5 lat temu

rządy PO w tej spółce skończyły się ubieganiem się o decyzje środowiskowe elektrowni jądrowej i Programem Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych dla umacniania partnerskich relacji Spółki ze społecznością lokalną wstępnie wybranych gmin. W planach było zatwierdzenie lokazlizacji do 2017 i w 2020 rozp...

rządy PO w tej spółce skończyły się ubieganiem się o decyzje środowiskowe elektrowni jądrowej i Programem Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych dla umacniania partnerskich relacji Spółki ze społecznością lokalną wstępnie wybranych gmin. W planach było zatwierdzenie lokazlizacji do 2017 i w 2020 rozpoczęcie budowy. A co się dzieje od 2015?

0

Zglos komentarz

Reklama