Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niby tak tylko ze atomowa elektrownia to za kadencji PO ale w zarządzie było kilku z PiS jak pamiętam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rządy PO w tej spółce skończyły się ubieganiem się o decyzje środowiskowe elektrowni jądrowej i Programem Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych dla umacniania partnerskich relacji Spółki ze społecznością lokalną wstępnie wybranych gmin. W planach było zatwierdzenie lokazlizacji do 2017 i w 2020 rozp...
rządy PO w tej spółce skończyły się ubieganiem się o decyzje środowiskowe elektrowni jądrowej i Programem Wsparcia Rozwoju Gmin Lokalizacyjnych dla umacniania partnerskich relacji Spółki ze społecznością lokalną wstępnie wybranych gmin. W planach było zatwierdzenie lokazlizacji do 2017 i w 2020 rozpoczęcie budowy. A co się dzieje od 2015?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane