Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zaraz się dowiesz z tvpis że to dlatego że nam zazdroszczą dbania o wartości rodzinne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgodnie z propaganda dla analfabetow elektoratu PiSu z polskich wsi, WSZYSCY zazdoszcza WSZYSTKIEGO, PiSlamistom w Kaczystanie. Podobnie jak kiedys w PRL.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kazdy kto postawil minus niech opowie o wszystkich sukcesach PiSu, dla polskiego narodu... nie dla nich samych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wiesniacy elektoratu PiSu nie znaja innej prawdy, niz ta z ambony i TVPiS... i nawet tego nie rozumieja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jakich to praw nie mają zboczeńcy z lgbt? Bezkarności, padania przed nimi na twarz, oddawania dzieci dla pe****lskich zachcianek, parytetów w zatrudnieniu, zamo**yzmu w kwestii wyrażania opinii?? Zaiste, więcej tego, a PIS nigdy władzy nie straci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak z gejami w seminariach? Dalej robia kariery za wazeline i odbyt? W sekcie kosciola?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bezkarności ? padanie przed nimi na twarz? Oddawania im dzieci dla pe****lskich zachcianek ? Napewno o LGBT piszesz ? Bo moim zdaniem o kimś zupełnie innym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z pe****lami w s**ienkach jest o tyle problem, że w 98% to homosie i w większości mający powiązania z LGBT więc swoich to środowisko nie będzie ruszać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i gdzie ta obiecywana - "Dobra Zmiana" PiSu? PiS tylko kradnie gdzie popadnie...(dla nich to dobra zmiana)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polsce są potrzebni mężczyźni, żołnierze na nie cioty i miękkie parówy. Dewianci z pod lgbt i coś tam jeszcze, pe****le KK i innej maści zboczone zwierzęta powinno się sterylizować by w sposób naturalny margines wyginął
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS zaczol od szczucia na Zydow, jako "wroga narodu" ale szybko sie wycofali...a Rabin Morawiecki musial jechac do Telaviwu, przepraszac na kolanach, dlatego jako nastepnego "wroga narodu" wybrali LGBT... glupole, nie wiedzac ze tacy ludzie sa w kazdym kraju...na wysokich stanowiskach. Dlatego teraz...
PiS zaczol od szczucia na Zydow, jako "wroga narodu" ale szybko sie wycofali...a Rabin Morawiecki musial jechac do Telaviwu, przepraszac na kolanach, dlatego jako nastepnego "wroga narodu" wybrali LGBT... glupole, nie wiedzac ze tacy ludzie sa w kazdym kraju...na wysokich stanowiskach. Dlatego teraz za "wroga narodu" wybrali idioci singli...moze nastepnym razem leworecznych?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nissin -jesteś 147 płcią że wiesz??, może kobietą z jajami??-obracasz się w tych kręgach "zwyroli" że wiesz???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem wszystkie minusy...ciemnoty w Polsce jest wiecej i nikt z nimi nie wygra... dlatego PiS ma dalej wladze! Bo Polska w Europie to taki zacofany Krasnik...jak juz ktos napisal. Takie polskie zadu**e w Europie. (de**li i analfabetow bez rozsadku)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane