Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
du-di 😏 Szyderca
5 lat temu

Jak najwięcej takich wstawek!!! Może w końcu ci co głosowali na ten pisowski szajs zrozumieją... "Nadzieja umiera ostatnia..."

0

Zglos komentarz

Reklama