Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nie widzisz ariel dna bo znajdujesz się po nim, wraz ze swymi lewackimi szesciokolorowymi kumplami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wolę być sześciokolorowym lewakiem niż bronić gosścia który odniesieniu do dzieci twierdzi że " W niektórych życiowych sytuacjach zastosowanie kary fizycznej, kary cielesnej, bywa nieodzowne." lub "Niekiedy istnieje konieczność zastosowania przymusu fizycznego, w tym kary cielesnej" Coś jest z Tobą...
Wolę być sześciokolorowym lewakiem niż bronić gosścia który odniesieniu do dzieci twierdzi że " W niektórych życiowych sytuacjach zastosowanie kary fizycznej, kary cielesnej, bywa nieodzowne." lub "Niekiedy istnieje konieczność zastosowania przymusu fizycznego, w tym kary cielesnej" Coś jest z Tobą grubo nie tak, że bronisz gościa, który popiera bicie dzieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewiatan tylko pamiętaj deklu że PiS to lewicowa partia tylko takim deklom ciężko to pojąć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane