Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3To może przypomnijmy. W 1939r. na Polskę napadły 1 września 3 państwa: Wolne Miasto Gdańsk, Słowacja i Niemcy. Słowacja. I do dziś nie zapłaciła reparacji wojennych, do dziś nie przeprosiły jej władze za ta napaść, do dziś starają się wyprzeć ten fakt z pamięci. Nie wątpię, że Słowak lubi Polaków. A...
To może przypomnijmy. W 1939r. na Polskę napadły 1 września 3 państwa: Wolne Miasto Gdańsk, Słowacja i Niemcy. Słowacja. I do dziś nie zapłaciła reparacji wojennych, do dziś nie przeprosiły jej władze za ta napaść, do dziś starają się wyprzeć ten fakt z pamięci. Nie wątpię, że Słowak lubi Polaków. Ale Niemcy przed wojną też nas w zasadzie lubili.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w 1984 r. Polacy zabili Popiełuszkę, do dzisiaj ty jako zapewne Polak za to nie przeprosiłeś ani nie zapłaciłeś. Rozumiem, że czujesz się współodpowiedzialny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem jest z rzadem, bo jest z niewlasciwej opcji politycznej, jakby rzadzilo PO nie byloby zadnego problemu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane