Reklama
Widzieliście co się wczoraj działo w Episkopacie?

Widzieliście co się wczoraj działo w Episkopacie?

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
S
starszypanzkotem 🏹 Łowca
5 lat temu

Było, po ch..j wrzucasz to co niedawno było??? To co na pe**lstwo lpgt nie można nic powiedzieć bo to taka obraza, dyskryminacja itd a po sekcie kościelnej można jechać cały czas?

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

można i trzeba

0

Zglos komentarz

K
kris072 🏹 Łowca
5 lat temu

facet w s**ience to samo zło ale już facet w czarnej s**ience OK!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Mówisz starszy że LPGT :)

0

Zglos komentarz

P
primal69 🏹 Łowca
5 lat temu

miodne xd

0

Zglos komentarz

M
5 lat temu

Czyli sam przyznajesz, że geje i pe****le to jedno i to samo.

0

Zglos komentarz

P
5 lat temu

Gdzie te geje i pe****le bo na placu boju zostali tylko księża? Tak nawiasem mówiąc to geje tez ludzie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

p1z1 to jest ukryta opcja gejowsko pe****lska ja bym tam jeszcze dodał Jarosława.

0

Zglos komentarz

C
chryzek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

OK śmieszny obrazek. Ale tak generalnie, do takiego stanu doprowadziło pokolenie księży, biskupów, arcybiskupów, które właśnie odchodzi. Mając wszelką władzę i moc, moc kształtowania młodych na swoich lekcjach religii, doprowadzili Kościół do ruiny. I teraz takie obrazki wzbudzają rechot motłochu,...

OK śmieszny obrazek. Ale tak generalnie, do takiego stanu doprowadziło pokolenie księży, biskupów, arcybiskupów, które właśnie odchodzi. Mając wszelką władzę i moc, moc kształtowania młodych na swoich lekcjach religii, doprowadzili Kościół do ruiny. I teraz takie obrazki wzbudzają rechot motłochu, słuszny rechot. Sprowadzili Święty Kościół niżej niż szambo.

0

Zglos komentarz

K
krzychu2301 😏 Szyderca
5 lat temu

a gdzie sześciokolorowa szmata?

0

Zglos komentarz

Reklama