Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziś padł rekord – zakażonych 4739 osób, czy to nie czas zamknac lasy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS.- "Polskiemu rządowi udaje się wyprzedzić koronawirusa co najmniej o krok. Jeżeli wziąć pod uwagę z jednej strony skuteczność walki o zdrowie i życie, a z drugiej strony skuteczność walki o polską gospodarkę, utrzymanie miejsc pracy i utrzymanie polskich firm, to chyba jesteśmy na miejscu numer j...
PS.- "Polskiemu rządowi udaje się wyprzedzić koronawirusa co najmniej o krok. Jeżeli wziąć pod uwagę z jednej strony skuteczność walki o zdrowie i życie, a z drugiej strony skuteczność walki o polską gospodarkę, utrzymanie miejsc pracy i utrzymanie polskich firm, to chyba jesteśmy na miejscu numer jeden w Europie" – opowiadał Gowin w Polsat News.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mi się wydaje że to czas dawać mandaty po 20 tyś rowerzystom bez maseczki którzy jeżdżą po lasach ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednoczesnie niedorozwoje umyslowe, twierdza ze nie ma zadnej pandemii... i nawoluja do marszow przeciw jakim kolwiek zaostrzeniom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane