Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Oczywiście, plebs do zagrody i g**ju, elyty do władzy i splendoru. A autor w której grupie siebie widzi :) ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@grzfilo, nie wiem w której grupie widzi się autor, ja natomiast powiem (napiszę) Ci, że przesycony dobrobytem, poszanowaniem konstytucji, wolności słowa, praw mniejszości (wszystkich), brakiem korupcji i nepotyzmu oraz świeckością państwa wyemigrowałem kilka lat temu. Do Czech właśnie. I wiesz co ?...
@grzfilo, nie wiem w której grupie widzi się autor, ja natomiast powiem (napiszę) Ci, że przesycony dobrobytem, poszanowaniem konstytucji, wolności słowa, praw mniejszości (wszystkich), brakiem korupcji i nepotyzmu oraz świeckością państwa wyemigrowałem kilka lat temu. Do Czech właśnie. I wiesz co ? Nigdy nie żałowałem swojej decyzji, natomiast każdemu, komu pozostała odrobina rozumu, chęci i odwagi proponuje właśnie ten kierunek. Tobie też, zobaczysz jak żyje się w normalnym świecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane