Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Temu bezczelnemu złodziejowi na kaczych stopach w twarz naplujesz to powie...,że ciepły deszcz pada.Bydlak jeden tak go kochają wyborcy,że cały czas ochroną się nawet w kiblu podciera.Ludzie obudzcie się nie pozwólmy rozpieprzyć naszego kraju jednemu sflustrowanemu człowieczkowi o wyolbrzymionym wła...
Temu bezczelnemu złodziejowi na kaczych stopach w twarz naplujesz to powie...,że ciepły deszcz pada.Bydlak jeden tak go kochają wyborcy,że cały czas ochroną się nawet w kiblu podciera.Ludzie obudzcie się nie pozwólmy rozpieprzyć naszego kraju jednemu sflustrowanemu człowieczkowi o wyolbrzymionym własnym EGO.Co ten człowiek reprezentuje? Na pewno nie Polskę lecz okupanta watykańskiego,któremu to bez mydła w doopę włazi.Postawimy tę szuję w końcu przed trybunałem,będzie gnił w więzieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane