Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z innej beczki ale w tym klimacie. Jeśli myślicie, że w przypadku jakiegoś zdarzenia wystarczy dla Was miejsca w schronach, środków obrony przeciwchemicznej, innego skażenia, to jesteście w wielkim błędzie. Nikt z Was nie wie, gdzie ma się udać w przypadku godziny ?W?, maski też dla Was nie ma. Są ś...
Z innej beczki ale w tym klimacie. Jeśli myślicie, że w przypadku jakiegoś zdarzenia wystarczy dla Was miejsca w schronach, środków obrony przeciwchemicznej, innego skażenia, to jesteście w wielkim błędzie. Nikt z Was nie wie, gdzie ma się udać w przypadku godziny ?W?, maski też dla Was nie ma. Są środki dla garstki dygnitarzy, ich rodzin, urzędniczyn i przyjaciół królika. A bronić to najwyżej się możecie kuchennym nożem przymocowanym do kija od szczotki...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane