Reklama
Reklama

Komentarze

6
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kto mu na to pozwolił?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

no jak tak można no.... pchają swoich.... tylko nasuwa się pytanie czyi byli poprzednicy i nie pier.... że byli apolityczni

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Można wszystko byle z zasadami a nie jak zwykle.... ja poza trybem

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

gdzie masz te zasady? wymieniają tamtych na swoich i tyle jak po weszło to samo zrobili z sądami miała być restrukturyzacja a skończyło się na tym ze sądy nie działały parę dni i zmienili się sędziowie

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Wlasnie o to chodzi ze nie sa przestrzegane

0

Zglos komentarz

T
TheGoral101 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Z ryja od razu widać że złodziej,krętacz i pijak

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

Zrobił karierę jak "sędziowie" w czasach stalinowskich. Czy on i jego kumple są tak naiwni, by sądzić, że piso-komuna będzie trwać wiecznie? PRL też miała być wieczna.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
5 lat temu

To nie jest twarz, tylko to, co ma Radyjo.

0

Zglos komentarz

O
ogiem1989 💩 JP 100%
5 lat temu

Heheheh fałszywy sędzia? Zaprzysiężony przez prezydenta to już nie fałszywy..... O zgodności z konstytucją może orzekać tylko trybunał konstytucyjny, kto ma trybunał ten ma konstytucję więc przestańcie pitolić o jej łamaniu, pieniądze z OFE też miały być obywateli aż trybunał orzekł że należą do pań...

Heheheh fałszywy sędzia? Zaprzysiężony przez prezydenta to już nie fałszywy..... O zgodności z konstytucją może orzekać tylko trybunał konstytucyjny, kto ma trybunał ten ma konstytucję więc przestańcie pitolić o jej łamaniu, pieniądze z OFE też miały być obywateli aż trybunał orzekł że należą do państwa, skończcie więc z tym biadoleniem bo nic się nie zmieniło tylko grupa trzymająca władzę. Zastanawia mnie czemu uważacie jedynych za dobrych drugich za złych mimo że jedni i drudzy nie zrobili i nigdy nie zrobią niczego dla obywateli? Konstytucja Polski napisana przez komunistów jest tragiczna.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Popychadlo prezesa nigdy nie będzie faktycznie prezydentem. Ty sie o tym przekonasz i duda sie o tym przekona jak ten podly czas minie. Kwach , komor bylli tacy jacy byli ale to sa prezydenci i wszędzie będą miłe widziani i zaproszeni ale Mr.Ballpen co najwyżej będzie otwierał stację benzynową w pci...

Popychadlo prezesa nigdy nie będzie faktycznie prezydentem. Ty sie o tym przekonasz i duda sie o tym przekona jak ten podly czas minie. Kwach , komor bylli tacy jacy byli ale to sa prezydenci i wszędzie będą miłe widziani i zaproszeni ale Mr.Ballpen co najwyżej będzie otwierał stację benzynową w pcimiu dolnym

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Nawet jarek go nie uwaza za prazydenta! Dowód? Patrz jak go na ostatnim zaprzysiężeniu rządu zdominował i poniżył go zmuszając tylko samym spojrzeniem i zatrzymaniem powietrzu podawanej ręki do zdjęcia ochronnych rekawiczek przed podaniem reki. Takie coś mam uznać za PREZYDENTA? Chyba żartujesz!

Nawet jarek go nie uwaza za prazydenta! Dowód? Patrz jak go na ostatnim zaprzysiężeniu rządu zdominował i poniżył go zmuszając tylko samym spojrzeniem i zatrzymaniem powietrzu podawanej ręki do zdjęcia ochronnych rekawiczek przed podaniem reki. Takie coś mam uznać za PREZYDENTA? Chyba żartujesz!

0

Zglos komentarz

Reklama