Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A biorąc pod uwagę ile mamy dostępnego personelu medycznego, to będzie tam samoobsługa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może jacyś lekarze z Ukrainy robią na budowach a ukraińskie pielęgniarki sprzątają nasze domy i tam poszukują lub z obozow dla uchodźców ściągna personel? Może być różnie. Słyszałem że do jakiegoś szpitala ściągnięto siostry zakonne i od razu mieli bunt na pokładzie. Okazało się że taka świenta piel...
Może jacyś lekarze z Ukrainy robią na budowach a ukraińskie pielęgniarki sprzątają nasze domy i tam poszukują lub z obozow dla uchodźców ściągna personel? Może być różnie. Słyszałem że do jakiegoś szpitala ściągnięto siostry zakonne i od razu mieli bunt na pokładzie. Okazało się że taka świenta pielęgniarka bez wykształcenia i praktyki dostała na dzien dobry pensje o 20% wiekszą niz normalna świecka pielegniarka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane