Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2nawet prof. Friszke przyznaje, że Wałęsa był Bolkiem, czego ty tu dalej nie rozumiesz ? PS z którego roku jest ten przegrany proces Wyszkowskiego ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Krzysztof Wyszkowski dwukrotnie przegrał procesy sądowe z Lechem Wałęsą. Jak podaje rp.pl, koszt wykonania postanowienia sądu szacowano na ok. 400 tys. złotych." - wprost.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Naprawdę nie rozumiesz nissin/kacynski/c**lanka prostego pytania: "z którego roku jest ten przegrany proces Wyszkowskiego?"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest juz prawomocny i czeka na zadoscuczynienie, koniec z klamstwami propagandy PiSu i Konfederacji...to bedzie kosztowalo w przyszlosci!!! Do tej pory Wyszkowski zebral 225 zl., reszte zaplaci PiS i to bedzie bolalo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ile juz PiS i jego dzialacze, przegrali procesow za znieslawienie? Bardzo wiele, sam Morawiecki przegral kilka za swoje klamstwa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane